Hakkımızda

MADEN ALUMINYÜM SİST. 2016 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Katlanır Cam Balkon Sistemleri, Üstten Askılı Vitrin Sistemleri, Kış Bahçesi için Sürme Seri ve Aksesuarları,  Alüminyum Korkuluk & Küpeşte Sistem ve Aksesuarları toptan satışı ile tüm dünya pazarlarına hizmet vermektedir. Firmamız kaliteli ürün, sorunsuz teknik destek & uygulamaları ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını devam ettirmektedir. Bunun yanı sıra MADEN, AR-GE çalışmaları ile sektöründeki konumunu güçlendirmekte ve sürekli yeni ürünlerin geliştirilmesi ile hem değerli müşterilerimizin artan ihtiyaçlarına cevap vermekte hem de sektöründe yeniliklere öncülük etmektedir.

2016 yılında kendi bünyesinde ARGE çalışmasını tamamlayan MADEN   Alüminyum  yurtdışında farklı pazarlarda ÖZELİKTE Ortadoğu pazarı ile Katlanır Balkon Sistemlerinde bir dünya markası olma yolunda gelişimini hızla devam ettirmektedir. Reklam çalışmalarımız yurtdışı fuar katılımlarımızla 2016 yılında daha farklı pazarlara ulaşmayı ve mevcut iş hacmimizi daha da geliştirmeyi hedeflemekteyiz.

Siz değerli müşterilerimizin katkıları ile beraber vizyonumuz, firmamızı sürekli olarak değişen dünya koşullarına ve gelişen teknolojiye uygun çözümler üreterek, sektörümüzdeki mevcut şuanki konumumuzu daha iyiye ve ileriye taşımaktır.

Misyonumuz Katlanır Cam Balkon, Vitrin ve Sürme seri Sistemlerimiz ile ilgili daha kaliteli ve yenilikçi ürünleri siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmak; sizlerin memnuniyetiniz ile hızlı hizmet anlayışımızdan ödün vermeksizin büyümek ve sektörün öncü kuruluşu olmaktır.