akordiyon sistemler

Katlanır Cam Sistemleri, ev, iş yerleri ve diğer mekanlarda fonksiyonel ve şık ortamlar yaratmanın en estetik yoludur. Katlanır Cam, olumsuz hava şartlarında kapalı tutularak  maruz kalınabilecek olumsuz dış etkenlere karşı etkin koruma sağlamaktadır. Katlanır Cam Sistemleri ile mekanlardan dört mevsim boyunca en işlevsel şekilde yararlanılabilmektedir.

Sağlam ve güçlü yapısı ile ses ve ısı yalıtımına da katkıda bulunmaktadır. Çeşitli renk ve tasarımları ile mekanlarla uyumlu ve şık görünüm elde edilmektedir. Mimari tasarımları, konsepte uygun profil ve cam renk seçenekleri ile görsel olarak mekanlara değer katmakla birlikte, dış manzara kapanmadan ortamın keyfine varmanıza olanak sağlamaktadır.

 
 
 

Akordiyon sistemler, düzgün ve harika boşluklar yaratır!

 

 

Akordiyon sistemler, birçok avantajı birlikte sunan özel cam ve kapı sistem çözümleridir. Ancak en önemlisi, içerisi ile dışarısı arasında yarattığı yumuşak geçiştir. Alanlarda neredeyse %100’e kadar açılabilen akordiyon sistemler, yaşam alanlarına benzersiz bir ambiyans katar. Tamamen açıkken bile açıklığın büyük bir bölümünü camla kaplı bırakabilen geleneksel sürgülü kapıların aksine, ikiye katlanır kapının ayrı elemanları bir tarafa doğru ince bir panel demeti halinde toplanır ve böylece sınırsız görüş ve manazarayı siz ya da müşterileriniz için garanti eder.

Akordiyon Sistemler, ihtiyaçlarınıza yönelik özel olarak üretilir. Farklı akordiyon ve katlanır sistemler sunarak ev ve iş yerlernizi sıcak ve güvenli tutarken, aynı zamanda doğal ışık seviyelerinin keyfini çıkarmanıza da olanak tanır.